Best fake watches. see here now https://rolexrolexwatches.club/. go right here watches replicas usa. Buy now best glowreplica. Going Here https://www.replicasrelojesaaa.es/. moved here replikizegarkowrolex. Womens https://fakerolex.cc/. why not find out more richard mille replica. visit this site right here https://www.chanelrolex.com/. fashion high quality rolex replicas. visit our website replica rolex. their explanation aaa replica watches. you could look here www.financialwatches.com. check over here https://www.moneybreitling.com. Get More Information businessbellross.com. Women's richardmilleautomatic.com. Under $39 richardmillecarbon. check my blog https://www.audiowatches.com/. For Women And Men loanbellross. Wiht 80% Discount https://www.mybellross.com/.
Martin Nawrath

In Oikos Veritas

IMG_20210121_133228_HDR

Domov je něco, co nosíme v sobě, čím vytváříme bezpečí a krásu svého nejbližšího okolí. Domov je způsob jak pečujeme o svět. Domov je způsob, jak být připraven na příchod toho, co na první pohled domovem není, co může být Cizincem, neznámou silou, která k nám dnes a denně, ve dne i v noci vstupuje. Zvána, či nezvána. Domov může být nedobytnou pevností i místem nečekaných setkání s Hosty.

Měl jsem další možnost mluvit v magazínu Balanc rádia Wave. Tématem byl domov a to, jak nám COVID naznačil jeho hodnotu.

Rozhovor si můžete poslechnout zde